Airliquide دو کارخانه در پتروشیمی ایران احداث می‌کند

اخبار صنعت پتروشیمی

مدیر مهندسی و ساختمانی، پایین دست و پتروشیمی شرکت Airliquide با تاکید بر اینکه امروزه پایداری و استفاده بهینه از کربن و انرژی حائز اهمیت است، گفت: گاز و پتروشیمی می‌توانند یکپارچه و با استفاده از تکنولوژی MTP پروپیلن تولید شود. 
به گزارش فصل نو نیوز؛  توماس وورزل با اشاره به مزایای شرکت خود،  گفت: ما ۱۸ میلیارد دلار گردش مالی داریم و از بخش صنعت تا بهداشت و درمان و … فعال هستیم.  برای ما نوسازی و نوآوری بسیار مهم است و به نوعی سرمایه گذاری برای آینده محسوب می شود. 
وی با تاکید بر رقابت پذیر بودن، گفت: خود را با تغییرات نیز وفق می‌دهیم.  
مدیر مهندسی و ساختمانی، پایین دست و پتروشیمی شرکت Airliquide با تاکید بر اینکه در آینده پتروشیمی،  بحث تبدیل متانول به محصولات آروماتیک مطرح است.  متانول به صورت مستقیم تبدیل به محصولات شیمیایی نمی شود و پروسس طولانی ای را باید طی کند و تولید محصولات دیگر از متانول اهمیت دارد. 
وورزل با تاکید بر اینکه متانول هم میتواند محصول نهایی باشد  و هم محصول میانی، گفت: در این زمینه درحال مطالعه و تصمیم گیری هستیم چراکه میخواهیم ۲ کارخانه در ایران احداث کنیم.
وی با تاکید بر لزوم درنظر گرفتن نیاز مشتری به تشریح تکنولوژی MTP پرداخت و گفت: با توجه به قیمت نفت خام،  سناریو های مختلفی برای تولید پروپیلن در نظر گرفته می‌شود. 
مدیر مهندسی و ساختمانی، پایین دست و پتروشیمی شرکت Airliquideدر پایان خاطر نشان کرد: همکاری با پتروشیمی ایران فصل جدیدی را در آینده رقم می زند.

این خبر را به اشتراک بگذارید :