کشاورزان

سرپرست سازمان جهادکشاورزی خوزستان گفت: درسال زراعی جاری کشت برنج در سطح ۱۳۰هزار هکتار مصوب شده و کشاورزان بدون نگرانی مبادرت به کشت برنج خواهند کرد.

به گزارش پایگاه خبری فصل نو ،  محمد قاسمی نژاد بیان داشت: پیش از مصوبه هیات دولت، کشت برنج تنها در استان‌های گیلان و مازندران مجاز بود و شالی کاران خوزستانی برای کشت برنج نمی‌توانستند از تسهیلات ارزان قیمت بانکی، یارانه‌های قانونی از جمله بیمه محصولات کشاورزی و نهاده‌های مورد نیازاستفاده کنند.

قاسمی نژاد افزود: با مجازشدن کشت برنج  آب بها که مهمترین دغدغه کشاورزان شالی‌کار بود با قیمت مناسب در اختیار کشاورزان قرار خواهد گرفت.

سرپرست سازمان جهادکشاورزی خوزستان تصریح کرد: کشاورزان شالی کار خوزستان امسال نسبت به سال‌های گذشته درآمد بیشتری کسب خواهند کرد که این خود انگیزه کار و تلاش آنان را در سال جهش تولید بالا خواهد برد.

سرپرست سازمان جهادکشاورزی خوزستان گفت: درسال زراعی جاریکشت برنج در سطح ۱۳۰هزار هکتار مصوب شده و کشاورزان بدون نگرانی مبادرت به کشت برنج خواهند کرد.

به گزارش پایگاه خبری فصل نو ،  محمد قاسمی نژاد سرپرست سازمان جهادکشاورزی خوزستان گفت: کشت برنج در سطح ۱۳۰هزار هکتار از اراضی استان مصوب شده و کشاورزان برای نخستین بار بدون نگرانی مبادرت به کشت برنج خواهند کرد.

او بیان داشت: پیش از مصوبه هیات دولت، کشت برنج تنها در استان‌های گیلان و مازندران مجاز بود و شالی کاران خوزستانی برای کشت برنج نمی‌توانستند از تسهیلات ارزان قیمت بانکی، یارانه‌های قانونی از جمله بیمه محصولات کشاورزی و نهاده‌های مورد نیازاستفاده کنند.

قاسمی نژاد افزود: با مجازشدن کشت برنج  آب بها که مهمترین دغدغه کشاورزان شالی‌کار بود با قیمت مناسب در اختیار کشاورزان قرار خواهد گرفت.

این خبر را به اشتراک بگذارید :