صنعت حفاری

صنعت حفاری

صنعت حفاری گنجینه نظام است

سید عبدالله موسوی، مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران:
صنعت حفاری، گنجینه نظام است. امیدوارم با آرامش در بدنه سازمان، متناسب‌سازی درآمد و هزینه و رونق بازاریابی بین‌المللی، فضای کار و پیشرفت را در این شرکت بیش از پیش فراهم کنیم

به گزارش پایگاه خبری فصل نو،  شرکت ملی حفاری ایران مهندس سید عبدالله موسوی شامگاه چهارشنبه در آیین تودیع و معارفه مدیران سابق و جدید شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب، شرکت ملی حفاری ایران و شرکت نفت و گاز اروندان که با حضور دکتر مسعود کرباسیان معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، استاندار خوزستان، تعدادی از نمایندگان مردم استان و اعضای کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی و شماری از مدیران ارشد صنعت کشور برگزار شد، افزود: کاربردی کردن بیش از پیش ضواط و بالا بردن سطح HSE می تواند در سلامت نیروی انسانی، کارکرد تجهیزات و افزایش راندمان کار بسیار تاثیر گذار واقع گردد.
وی با اشاره به آمادگی شرکت ملی حفاری ایران برای پاسخگویی به نیازهای صنعت نفت کشور و شرکت های فعال در عرصه تولید نفت، اظهار کرد: این شرکت با توجه به خودگردان بودن تحرک قابل توجهی برای بازار یابی بین المللی دنبال می کند.

مدیر عامل شرکت ملی حفاری ایران تصریح کرد:این شرکت برنامه ریزی برای توسعه و افزایش کیفیت عملیات حفاری و خدمات جانبی را با هدف دستیابی به اهداف کلان به جدیت دنبال می کند.

وی با اشاره به آمادگی شرکت ملی حفاری ایران برای پاسخگویی به نیازهای صنعت نفت کشور و شرکت های فعال در عرصه تولید نفت، اظهار کرد: این شرکت با توجه به خودگردان بودن تحرک قابل توجهی برای بازار یابی بین المللی دنبال می کند.مدیر عامل شرکت ملی حفاری ایران تصریح کرد:این شرکت برنامه ریزی برای توسعه و افزایش کیفیت عملیات حفاری و خدمات جانبی را با هدف دستیابی به اهداف کلان به جدیت دنبال می کند.

این خبر را به اشتراک بگذارید :